ORARUL DE PREGĂTIRE A EXAMENULUI DE BACALAUREAT
ZIUA ORA GRUPA MATERIA LOCAȚIA OBS.
marti08:00-09:30 01-XII A_1
ELEVII GRUPEI 01-XII A_1
1BERENDE ALEXANDRA-MARIA
2BORGOVAN ANCUȚA-FLORINA
3BURDUHOS EMANUELA
4COLȚA SILVIU-NICOLAE
5DĂRĂBAN EMILIA-LARISA
6MACAVEI ELENA-FLORINA
7RUȘTI MARIA-OANA
8STRUGAR MARIA-ELENA
9SZEKELY ROLLAND-IULIAN
Ascunde elevii
MatematicăSala 1-XII A-
marti08:00-09:30 10-XII B_1
ELEVII GRUPEI 10-XII B_1
1AVRAM ADRIANA-PARASCHIVA
2BALOTĂ MIHAI-FLORIN
3CULCĂ OCTAVIAN-LUCIAN
4DOMUȚA DOINA-OCTAVIA
5GRAPINI CORNELIA
6LORINŢIU ANDRADA-PATRICIA
7MOISIL VIORICA-MARIA
8POP ANCUȚA-PARASCHIVA
9RUȘTI PAUL-COSMIN
10VERTIC LUCIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
FilosofieSala 1- X E Local II-

marti08:10-09:40 02-XII A_2
ELEVII GRUPEI 02-XII A_2
1ALEXI AURELIA
2BUIA ANA-FLOAREA
3CROITOR VICTORIȚA-ELENA
4IUGAN FLORINA
5LARIONESI ANA
6LARIONESI VLAD
7LUCI ALEXANDRU-COSMIN
8MARICA FLORINA-CRISTINA
9PĂDURE REBECCA
10RUȘTI DIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 2-XI B-

marti08:20-09:50 04-XII D_1
ELEVII GRUPEI 04-XII D_1
1BÎRTA ILIȘCA
2CĂRBUNE VALENTIN
3GUȘĂ FLORICA
4LUPȘOR GABRIELA-MARIA
5PĂTRĂȘCAN IACOB-FLORIN
6REBRIŞOREAN MARIA-MIRABELA
7SÎNGEORZAN ANA-MARIA
8ȘORECĂU MARIA-TABITA
9ȘPAIMOC ALEXANDRA-DENISA-ELENA
10TAHÂȘ ALEXANDRU-FLORIN
Ascunde elevii
GeografieSala 4-XII D-

marti08:30-10:00 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
BiologieSala 5-XII E-

marti08:40-10:10 07-XII E_2
ELEVII GRUPEI 07-XII E_2
1ALBU LAURA-IOANA
2ALGEORGE MAXIM
3BAZGA VASILE
4IONEL ANCUȚA
5MARTIȚA IOAN
6MIHAIU LEONTINA-EMILIA
7MOLDOVAN IONUȚ-LAZĂR
8MUTU ADRIAN-ILIE
9ROȘ FLORINA
10URECHE AURELIA-ANCUŢA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 6- XI C-

marti08:50-10:20 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
MatematicăSala 8 -XI A-

marti09:45-11:15 01-XII A_1
ELEVII GRUPEI 01-XII A_1
1BERENDE ALEXANDRA-MARIA
2BORGOVAN ANCUȚA-FLORINA
3BURDUHOS EMANUELA
4COLȚA SILVIU-NICOLAE
5DĂRĂBAN EMILIA-LARISA
6MACAVEI ELENA-FLORINA
7RUȘTI MARIA-OANA
8STRUGAR MARIA-ELENA
9SZEKELY ROLLAND-IULIAN
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 1-XII A-

marti09:55-11:25 02-XII A_2
ELEVII GRUPEI 02-XII A_2
1ALEXI AURELIA
2BUIA ANA-FLOAREA
3CROITOR VICTORIȚA-ELENA
4IUGAN FLORINA
5LARIONESI ANA
6LARIONESI VLAD
7LUCI ALEXANDRU-COSMIN
8MARICA FLORINA-CRISTINA
9PĂDURE REBECCA
10RUȘTI DIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
MatematicăSala 2-XI B-

marti10:10-11:40 03-XII A_XII D
ELEVII GRUPEI 03-XII A_XII D
1BEȘUȚIU IONUȚ
2CĂRBUNE EDUARD-IONUȚ
3CHISĂLIŢĂ VASILE-FLORIN
4GABOR ALEXANDRU-VALENTIN
5GROS CĂTĂLIN-AUREL
6MĂRCUȘ IACOB-CĂTĂLIN
7NICULAI CĂTĂLIN-ADRIAN
8NICULAI RAUL-DANIEL
9PÂRLEA SILVIU-IONUȚ
10VARGOȚCHI SEBASTIAN
Ascunde elevii
BiologieSala 3-XII C-

marti10:20-11:50 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 5-XII E-

marti10:30-12:00 05-XII D_2
ELEVII GRUPEI 05-XII D_2
1BUGA ALEXANDRU-FLORIN
2CÎRCU IOANA-MARIA
3FLAMĂ ADELA-TEODORA
4JARDA IONUȚ-CĂTĂLIN
5MUREȘAN MONICA-ELENA
6RUȘTI ILEANA-MARIA
7STĂJAREAN SERGIU-VIOLIN
8TUDOSCA DRAGOȘ
9VAUM IOSIF
10VIRLICI IONELA-GABRIELA
Ascunde elevii
GeografieCDI-
marti10:30-12:00 11-XII B_2
ELEVII GRUPEI 11-XII B_2
1*CHISNĂR MARIA
2*NATI MIHAELA-MARIA
3*NICULAI ANCUȚA-OANA
4*POP ANDREEA
5COLȚA VASILE-LEONTIN
6GABOR ALINA
7IUGAN OCTAVIUS-SAMUIEL
8LAZAR ALESSIA
9LUCA DARIUS-EMANUEL
10URECHE TIBERIA
Ascunde elevii
FilosofieSala 2- IX A Local II-

marti10:40-12:10 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
MatematicăCHIMIE-

marti12:00-13:30 03-XII A_XII D
ELEVII GRUPEI 03-XII A_XII D
1BEȘUȚIU IONUȚ
2CĂRBUNE EDUARD-IONUȚ
3CHISĂLIŢĂ VASILE-FLORIN
4GABOR ALEXANDRU-VALENTIN
5GROS CĂTĂLIN-AUREL
6MĂRCUȘ IACOB-CĂTĂLIN
7NICULAI CĂTĂLIN-ADRIAN
8NICULAI RAUL-DANIEL
9PÂRLEA SILVIU-IONUȚ
10VARGOȚCHI SEBASTIAN
Ascunde elevii
MatematicăSala 3-XII C-

marti12:25-13:55 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
Limba RomânăCHIMIE-


miercuri08:00-09:30 03-XII A_XII D
ELEVII GRUPEI 03-XII A_XII D
1BEȘUȚIU IONUȚ
2CĂRBUNE EDUARD-IONUȚ
3CHISĂLIŢĂ VASILE-FLORIN
4GABOR ALEXANDRU-VALENTIN
5GROS CĂTĂLIN-AUREL
6MĂRCUȘ IACOB-CĂTĂLIN
7NICULAI CĂTĂLIN-ADRIAN
8NICULAI RAUL-DANIEL
9PÂRLEA SILVIU-IONUȚ
10VARGOȚCHI SEBASTIAN
Ascunde elevii
MatematicăSala 3-XII C-

miercuri08:10-09:40 04-XII D_1
ELEVII GRUPEI 04-XII D_1
1BÎRTA ILIȘCA
2CĂRBUNE VALENTIN
3GUȘĂ FLORICA
4LUPȘOR GABRIELA-MARIA
5PĂTRĂȘCAN IACOB-FLORIN
6REBRIŞOREAN MARIA-MIRABELA
7SÎNGEORZAN ANA-MARIA
8ȘORECĂU MARIA-TABITA
9ȘPAIMOC ALEXANDRA-DENISA-ELENA
10TAHÂȘ ALEXANDRU-FLORIN
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 4-XII D-

miercuri08:20-09:50 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 8 -XI A-

miercuri08:30-10:00 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
BiologieCHIMIE-

miercuri08:40-10:10 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
MatematicăSala 5-XII E-

miercuri09:45-11:15 03-XII A_XII D
ELEVII GRUPEI 03-XII A_XII D
1BEȘUȚIU IONUȚ
2CĂRBUNE EDUARD-IONUȚ
3CHISĂLIŢĂ VASILE-FLORIN
4GABOR ALEXANDRU-VALENTIN
5GROS CĂTĂLIN-AUREL
6MĂRCUȘ IACOB-CĂTĂLIN
7NICULAI CĂTĂLIN-ADRIAN
8NICULAI RAUL-DANIEL
9PÂRLEA SILVIU-IONUȚ
10VARGOȚCHI SEBASTIAN
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 3-XII C-

miercuri09:55-11:25 04-XII D_1
ELEVII GRUPEI 04-XII D_1
1BÎRTA ILIȘCA
2CĂRBUNE VALENTIN
3GUȘĂ FLORICA
4LUPȘOR GABRIELA-MARIA
5PĂTRĂȘCAN IACOB-FLORIN
6REBRIŞOREAN MARIA-MIRABELA
7SÎNGEORZAN ANA-MARIA
8ȘORECĂU MARIA-TABITA
9ȘPAIMOC ALEXANDRA-DENISA-ELENA
10TAHÂȘ ALEXANDRU-FLORIN
Ascunde elevii
MatematicăSala 4-XII D-

miercuri10:05-11:35 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
BiologieSala 8 -XI A-

miercuri10:15-11:45 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
Limba RomânăCHIMIE-

miercuri10:30-12:00 07-XII E_2
ELEVII GRUPEI 07-XII E_2
1ALBU LAURA-IOANA
2ALGEORGE MAXIM
3BAZGA VASILE
4IONEL ANCUȚA
5MARTIȚA IOAN
6MIHAIU LEONTINA-EMILIA
7MOLDOVAN IONUȚ-LAZĂR
8MUTU ADRIAN-ILIE
9ROȘ FLORINA
10URECHE AURELIA-ANCUŢA
Ascunde elevii
MatematicăSala 6- XI C-

miercuri12:00-13:30 05-XII D_2
ELEVII GRUPEI 05-XII D_2
1BUGA ALEXANDRU-FLORIN
2CÎRCU IOANA-MARIA
3FLAMĂ ADELA-TEODORA
4JARDA IONUȚ-CĂTĂLIN
5MUREȘAN MONICA-ELENA
6RUȘTI ILEANA-MARIA
7STĂJAREAN SERGIU-VIOLIN
8TUDOSCA DRAGOȘ
9VAUM IOSIF
10VIRLICI IONELA-GABRIELA
Ascunde elevii
MatematicăCDI-

miercuri12:15-13:45 07-XII E_2
ELEVII GRUPEI 07-XII E_2
1ALBU LAURA-IOANA
2ALGEORGE MAXIM
3BAZGA VASILE
4IONEL ANCUȚA
5MARTIȚA IOAN
6MIHAIU LEONTINA-EMILIA
7MOLDOVAN IONUȚ-LAZĂR
8MUTU ADRIAN-ILIE
9ROȘ FLORINA
10URECHE AURELIA-ANCUŢA
Ascunde elevii
BiologieSala 6- XI C-


joi08:00-09:30 05-XII D_2
ELEVII GRUPEI 05-XII D_2
1BUGA ALEXANDRU-FLORIN
2CÎRCU IOANA-MARIA
3FLAMĂ ADELA-TEODORA
4JARDA IONUȚ-CĂTĂLIN
5MUREȘAN MONICA-ELENA
6RUȘTI ILEANA-MARIA
7STĂJAREAN SERGIU-VIOLIN
8TUDOSCA DRAGOȘ
9VAUM IOSIF
10VIRLICI IONELA-GABRIELA
Ascunde elevii
MatematicăCDI-
joi08:00-09:30 10-XII B_1
ELEVII GRUPEI 10-XII B_1
1AVRAM ADRIANA-PARASCHIVA
2BALOTĂ MIHAI-FLORIN
3CULCĂ OCTAVIAN-LUCIAN
4DOMUȚA DOINA-OCTAVIA
5GRAPINI CORNELIA
6LORINŢIU ANDRADA-PATRICIA
7MOISIL VIORICA-MARIA
8POP ANCUȚA-PARASCHIVA
9RUȘTI PAUL-COSMIN
10VERTIC LUCIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 1- X E Local II-

joi08:10-09:40 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
MatematicăSala 8 -XI A-

joi08:20-09:50 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
BiologieCHIMIE-

joi09:45-11:15 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
MatematicăSala 5-XII E-
joi09:45-11:15 05-XII D_2
ELEVII GRUPEI 05-XII D_2
1BUGA ALEXANDRU-FLORIN
2CÎRCU IOANA-MARIA
3FLAMĂ ADELA-TEODORA
4JARDA IONUȚ-CĂTĂLIN
5MUREȘAN MONICA-ELENA
6RUȘTI ILEANA-MARIA
7STĂJAREAN SERGIU-VIOLIN
8TUDOSCA DRAGOȘ
9VAUM IOSIF
10VIRLICI IONELA-GABRIELA
Ascunde elevii
Limba RomânăCDI-

joi09:55-11:25 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
BiologieSala 8 -XI A-

joi10:00-11:30 09-XII C_2
ELEVII GRUPEI 09-XII C_2
1BUGA EMILIA
2BUIA GRIGORE
3CÂRCU IOAN
4CIMUCA CRISTIAN-ADRIAN
5CODREANU IULIA-ALEXANDRA
6GAGEA RAUL-COSMIN
7PUI IACOB-IONUŢ
8TIRON VALERIA
9URECHE IONUȚ-DOREL
10VARVARI OANA-ROXANA-MARIA
Ascunde elevii
MatematicăCHIMIE-

joi11:30-13:00 07-XII E_2
ELEVII GRUPEI 07-XII E_2
1ALBU LAURA-IOANA
2ALGEORGE MAXIM
3BAZGA VASILE
4IONEL ANCUȚA
5MARTIȚA IOAN
6MIHAIU LEONTINA-EMILIA
7MOLDOVAN IONUȚ-LAZĂR
8MUTU ADRIAN-ILIE
9ROȘ FLORINA
10URECHE AURELIA-ANCUŢA
Ascunde elevii
MatematicăSala 6- XI C-

joi11:40-13:10 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
BiologieSala 5-XII E-


vineri08:00-09:30 01-XII A_1
ELEVII GRUPEI 01-XII A_1
1BERENDE ALEXANDRA-MARIA
2BORGOVAN ANCUȚA-FLORINA
3BURDUHOS EMANUELA
4COLȚA SILVIU-NICOLAE
5DĂRĂBAN EMILIA-LARISA
6MACAVEI ELENA-FLORINA
7RUȘTI MARIA-OANA
8STRUGAR MARIA-ELENA
9SZEKELY ROLLAND-IULIAN
Ascunde elevii
MatematicăSala 1-XII A-

vineri08:10-09:40 02-XII A_2
ELEVII GRUPEI 02-XII A_2
1ALEXI AURELIA
2BUIA ANA-FLOAREA
3CROITOR VICTORIȚA-ELENA
4IUGAN FLORINA
5LARIONESI ANA
6LARIONESI VLAD
7LUCI ALEXANDRU-COSMIN
8MARICA FLORINA-CRISTINA
9PĂDURE REBECCA
10RUȘTI DIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
BiologieSala 2-XI B-

vineri08:20-09:50 07-XII E_2
ELEVII GRUPEI 07-XII E_2
1ALBU LAURA-IOANA
2ALGEORGE MAXIM
3BAZGA VASILE
4IONEL ANCUȚA
5MARTIȚA IOAN
6MIHAIU LEONTINA-EMILIA
7MOLDOVAN IONUȚ-LAZĂR
8MUTU ADRIAN-ILIE
9ROȘ FLORINA
10URECHE AURELIA-ANCUŢA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 6- XI C-

vineri08:30-10:00 11-XII B_2
ELEVII GRUPEI 11-XII B_2
1*CHISNĂR MARIA
2*NATI MIHAELA-MARIA
3*NICULAI ANCUȚA-OANA
4*POP ANDREEA
5COLȚA VASILE-LEONTIN
6GABOR ALINA
7IUGAN OCTAVIUS-SAMUIEL
8LAZAR ALESSIA
9LUCA DARIUS-EMANUEL
10URECHE TIBERIA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 2- IX A Local II-

vineri08:40-10:10 12-XII B_3
ELEVII GRUPEI 12-XII B_3
1ALEXA VALENTIN
2BUCIUMEAȚA ROXANA-MARIA
3COZONAC ANAMARIA-FLORINA
4DEAC ADRIAN-DANIEL
5LARIONESI ALEXANDRA-VASILICA
6LARIONESI MARIA
7LUPȘOR ANDREEA-IULIA
8OLAR SABINA-IULIANA
9POP REBECA
10SFRENGEU ANCA-IOANA
11TIMIȘ GABRIELA-OANA
Ascunde elevii
GeografieSala 3 -X D Local II-

vineri09:45-11:15 01-XII A_1
ELEVII GRUPEI 01-XII A_1
1BERENDE ALEXANDRA-MARIA
2BORGOVAN ANCUȚA-FLORINA
3BURDUHOS EMANUELA
4COLȚA SILVIU-NICOLAE
5DĂRĂBAN EMILIA-LARISA
6MACAVEI ELENA-FLORINA
7RUȘTI MARIA-OANA
8STRUGAR MARIA-ELENA
9SZEKELY ROLLAND-IULIAN
Ascunde elevii
BiologieSala 1-XII A-

vineri09:55-11:25 02-XII A_2
ELEVII GRUPEI 02-XII A_2
1ALEXI AURELIA
2BUIA ANA-FLOAREA
3CROITOR VICTORIȚA-ELENA
4IUGAN FLORINA
5LARIONESI ANA
6LARIONESI VLAD
7LUCI ALEXANDRU-COSMIN
8MARICA FLORINA-CRISTINA
9PĂDURE REBECCA
10RUȘTI DIANA-ALEXANDRA
Ascunde elevii
MatematicăSala 2-XI B-

vineri10:10-11:40 06-XII E_1
ELEVII GRUPEI 06-XII E_1
1ALGEORGE MIHAELA-ALINA
2ANCA FLORIN-IONUȚ
3BĂDĂRĂU MARIUS
4BENȚA FLAVIU
5DUHASCHI ANA-MARIA
6FILIPOI MARIUS-VICTOR
7FLĂMÂND CRISTIAN-DOREL
8MIHĂILĂ IACOB-DĂNUȚ
9PĂȚITU AURORA-CRISTINA
10PĂTRĂȘCAN LAZĂR-EMANUEL
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 5-XII E-

vineri10:15-11:45 11-XII B_2
ELEVII GRUPEI 11-XII B_2
1*CHISNĂR MARIA
2*NATI MIHAELA-MARIA
3*NICULAI ANCUȚA-OANA
4*POP ANDREEA
5COLȚA VASILE-LEONTIN
6GABOR ALINA
7IUGAN OCTAVIUS-SAMUIEL
8LAZAR ALESSIA
9LUCA DARIUS-EMANUEL
10URECHE TIBERIA
Ascunde elevii
GeografieSala 2- IX A Local II-

vineri10:30-12:00 12-XII B_3
ELEVII GRUPEI 12-XII B_3
1ALEXA VALENTIN
2BUCIUMEAȚA ROXANA-MARIA
3COZONAC ANAMARIA-FLORINA
4DEAC ADRIAN-DANIEL
5LARIONESI ALEXANDRA-VASILICA
6LARIONESI MARIA
7LUPȘOR ANDREEA-IULIA
8OLAR SABINA-IULIANA
9POP REBECA
10SFRENGEU ANCA-IOANA
11TIMIȘ GABRIELA-OANA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 3 -X D Local II-

vineri11:40-13:10 04-XII D_1
ELEVII GRUPEI 04-XII D_1
1BÎRTA ILIȘCA
2CĂRBUNE VALENTIN
3GUȘĂ FLORICA
4LUPȘOR GABRIELA-MARIA
5PĂTRĂȘCAN IACOB-FLORIN
6REBRIŞOREAN MARIA-MIRABELA
7SÎNGEORZAN ANA-MARIA
8ȘORECĂU MARIA-TABITA
9ȘPAIMOC ALEXANDRA-DENISA-ELENA
10TAHÂȘ ALEXANDRU-FLORIN
Ascunde elevii
MatematicăSala 4-XII D-

vineri12:10-13:40 08-XII C_1
ELEVII GRUPEI 08-XII C_1
1BINDIU GERASIM-ANDREI
2CHISO ANUȚA-IOANA
3COMAN MARINELA
4COSTAN FLORINA
5CUȘNER SABINA-ANISIA
6PIORAȘ GRIGORE
7POP FLORINA
8TAHÎȘ IULIAN
9URECHE BIANCA-MARIA
10VERTIC BIANCA-MARIA
Ascunde elevii
Limba RomânăSala 8 -XI A-