REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII LICEULUI ÎN ANUL ȘCOALR 2019-2020
Rezultatele obținute de clasa a IX-a A
Rezultatele obținute de clasa a IX-a A
Vacanță plăcută tuturor!!! 
Sper ca întreg anul viitor să îl putem parcurge față în față, astfel rezultatele vor fi mult mai bune!!!
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1BENŢA DEBORAHPromovat
2BERENDE MARIUS-MONUŢPromovat
3BINDIU BENIAMINPromovat
4BUIA IOANAMențiunea 3
5BURDUHOS CĂTĂLINPromovat
6CIFOR PATRICIA-LOREDANAPromovat
7CIOCAN LAURA-ANCUȚAMențiunea 3
8COBZALEU ANDREI-CRISTIANPromovat
9COSTAN ALESIA-OANAPromovat
10DRĂDICI LEONPromovat
11FILIPOIU ANGELA-MARIAMențiunea 2
12FLOREA LAURENȚIU-GEORGEPromovat
13GONCEAR ALEXANDRUPromovat
14GUȘĂ FLORINA-ANAPromovat
15HALIŢĂ COSMIN-CĂTĂLINPromovat
16JOJĂ ALEXANDRUPromovat
17LĂZĂREANU ABEL-OVIDIUPromovat
18LORINTIU IULIAN-ANDREIMențiunea 3
19MĂLUȚAN BETUELPromovat
20MOISIL CRISTIAN-SEBASTIANPromovat
21NICULAI MIRIAM-SARAMențiunea 1
22PETRAŞCU IOANAPremiul I
23POP ALEXANDRU-IONUȚPromovat
24POP ALEXPromovat
25PUI AURA-DANIELAPremiul II
26SCUNDEA ANDREEA-ROXANAPromovat
27STRUGAR PAULPromovat
28STRUGAR ANTONIA-EMANUELAPromovat
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a IX-a D
Rezultatele obținute de clasa a IX-a D
Vacanță plăcută tuturor!
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1ALEXI ALINAMențiunea 5
2ANTON IOAN-LUCIANPromovat
3CÂRDAN IULIA-GABRIELA-FLORINAMențiunea 3
4CLIPOTĂ TRAIANMențiunea 4
5DOMIDE VICTORIAPremiul III
6GAGEA IOANA-MARIAMențiunea 2
7HALIŢĂ IONUŢ-ALEXPromovat
8JARDA ALISAPromovat
9LORINŢ DANIEL-ALEXPromovat
10MIRON FLORINA-ANTONIAPromovat
11MOLOCA OANA-DENISAPromovat
12OANEA CĂTĂLINA-MARIAPromovat
13PARTENE ABIGAIL-AURELIAPremiul II
14POPÎRȚAC OCTAVIAN-LEONTINPromovat
15SIMINIC DANIEL-LEONMențiunea 1
16SOHORCA MARIA-PETRUȚAPromovat
17STRUGAR ANDREI-NICOLAEPromovat
18STRUGARI ADRIAN-CĂTĂLINPromovat
19ȘORECĂU ANAPromovat
20TAHÎŞ EMILIANPromovat
21TIMIŞ LUCIAN-VASILEPromovat
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a X-a A
Rezultatele obținute de clasa a X-a A
Clasa  a X-a A a început anul școlar cu un efectiv de 27  de elevi și a încheiat anul școlar cu același efectiv reușind cu ajutorul doamnelor și  domnilor profesori să promoveze toți.
Astfel 25 dintre din cei 27 de elevi ai clasei au obținut media generală peste 8  iar 11 au obținut media generală peste  9.
Media generală a clasei a fost de:  8.81  .
Vacanță plăcută tuturor.
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1JARDA ADINA-IONELAPremiul I
2CONKAN DANIELA-CRISTINAPremiul II
3STRÎMBU MARIAPremiul III
4AVRAM ANDREI-GRIGOREMențiunea 1
5PIORAŞ LIDIAMențiunea 2
6URECHE SIMONA-ELENAMențiunea 3
7LORINȚIU DANIEL-MARIANMențiunea 4
8BOLFĂ VICTORIȚA-ANDREEAMențiunea 5
9PETRAȘCU FLORINMențiunea 6
10POP SARA-DAIANAMențiunea 7
11DRAGOTĂ AMALIA-CORNELIAMențiunea 8
12BOTA ANDREI-DANIELPromovat
13BUIA BIANCA-CLAUDIAPromovat
14CĂLUȘERIU MIRCEA-ALEXANDRUPromovat
15CĂRBUNE SILVIU-DANIELPromovat
16CIMUCA LAVINIA-VIOLETAPromovat
17GAGEA ELISABETA-TIMEEAPromovat
18HÎRUŢA EMILIA-FLORINAPromovat
19HOZA ANA-MARIAPromovat
20MOGIN RALUCA-IOANAPromovat
21NICULAI REBECA-LEIAPromovat
22PANCI OCTAVIAN-TUDORPromovat
23POP ALEXANDRU-MARIANPromovat
24POP MARIUS-IONUŢPromovat
25SIMINIC FLORINAPromovat
26ŞPAIMOC DAIANA-SIMIDAPromovat
27VARGOTCHI MARIAN-OCTAVIANPromovat
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a X-a C
Rezultatele obținute de clasa a X-a C
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1ALEXI NICOLETAPremiul III
2CICȘA VASILE-DĂNUȚMențiunea 2
3DUMITRU REBECAPremiul I
4FOLFĂ IOANA-MARIAMențiunea 3
5MUREȘAN TIMEEA-MARIAPremiul II
6STRÎMBU DENISMențiunea 1
7VÂRTIC IONELA-LAURAPremiul II
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a XI-a A
Rezultatele obținute de clasa a XI-a A
     Avem procent de promovabilitate de 100%. Felicitari tuturor! Vacanta placuta!
              Ne vedem marti, 16.06.2020 ora 12:00 la terasa Mega Park.
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1MUTU-COSTAN MARIAN-CĂTĂLINMențiunea 2
2PITICAR RALUCA-FLORINAMențiunea 3
3SÎNGEORZAN ANA-ELENAPremiul III
4ȚIOLAN ANA-MARIA-VICTORIAPremiul I
5URECHE ADRIANA-VIORICAMențiunea 3
6URECHE SILVIA-REGHINUTAPremiul II
7URECHE VASILICĂ-MARIUSMențiunea 1
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a XI-a C
Rezultatele obținute de clasa a XI-a C
Felicitări premianților! 
Felicitări tuturor pentru muncă și absolvire! 
Vacanță plăcută și odihnitoare! 
Aștept să ne revedem cu bine, mai buni, mai frumoși și mai bucuroși! 
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1ALBU ALEXANDRAPremiul III
2ANCA GABRIEL-IACOBPromovat
3ANDRONESI SEBASTIAN-IOANPromovat
4AVRAM LILIANA-MARIANAMențiunea 2
5BÎRLEAN FLORINEL-ANGHELPromovat
6CĂRBUNE SAMUEL-RAULPromovat
7DOBZĂU MAGDALENA-ALEXANDRAPromovat
8FLĂMÎND ANAMARIAPromovat
9HALIŢĂ MAXIM-IONUȚPromovat
10HOZA MARIA-LUCREȚIAPremiul I
11HOZA LUCREŢIA-ESTERAPromovat
12IOJA ROBERTA-ALEXANDRAPromovat
13IUGAN VICTORIA-MARIANAPremiul I
14MATEI VIOREL-DANIELPromovat
15MORARU DANIEL-MARIUSPromovat
16NACU ANA-MARIAPromovat
17NICULAI TIMEEA-OANAPromovat
18NUȚIU DARIUS-CĂTĂLINPromovat
19PARTENE LIDIAPromovat
20PINKOCZI KATALIN-ANNAMențiunea 1
21RATIU VASILEMențiunea 3
22RĂZVANŢĂ OANA-MARINELAPremiul II
23ŞORECĂU MARIAPromovat
24ŞPAIMOC DAIANAPromovat
Ascunde elevii
Rezultatele obținute de clasa a XI-a E
Rezultatele obținute de clasa a XI-a E
Vacanță frumoasă tuturor!
Nr crtNume și prenume Premiul / Situația
1BERENDE PETRUŢA-ANA-MARIAPromovat
2CHISĂLIŢĂ DORINA-MARIAMențiunea 3
3CÎRCU ALEXANDRA-LUCREŢIAPromovat
4DOMIDE MARIA-NAZARICAPromovat
5ERNST ANA-DANIELAPromovat
6GABOR ANA-MARIAMențiunea 1
7GAGEA DAN-FLORINMențiunea 4
8JARDA MARIAPromovat
9LAZAR ROBERTMențiunea 5
10MOROZAN ILARIA-PAOLAPromovat
11MUTU DANIELPromovat
12MUTU MĂRIOARA-FLORICAPremiul I
13NEGRU MARIA-MINODORAMențiunea 2
14OLAR SABINA-FLORICA-IRINAPromovat
15PARTENE VALERIU-CRISTIANPremiul II
16POP EMILIA-MIHAELAPromovat
17RĂZVANŢĂ MARIUS-CONSTANTINPromovat
18SFRENGEU CORNELIA-EMILIAPromovat
19STETZ REBECA-ELISABETAPromovat
20ȘOT ANISIA-SIMONAMențiunea 4
21ŞPAIMOC OANA-MARIAPromovat
22TAHÎŞ FLORINPromovat
23TIMOCE FINEASPromovat
24VARVARI VIOREL-DANIELPromovat
25VERTIC MIHAI-ANDREIPromovat
Ascunde elevii